Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Gołębia

Gołębia, Nowa Wieś Przywidzka, pomorskie

  • 199 000 zł
  • 2 052 m²
  • 96,98 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Kłosinski

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Gołębia

Gołębia, Nowa Wieś Przywidzka, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

199 000 zł

2 052 m²

96,98 zł/m²

Działka budowlana, ul. Gołębia

Zaktualizowane: 20 maja 2026

199 000 zł 2 052 m² 96,98 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 199 000 zł (96,98 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 2 052 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 69m; szerokość: 30m; teren płaski
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda w drodze
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 12448/3685/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NIERUCHOMOŚĆ:
- działka w obrębie Nowa Wieś Przywidzka, gmina Przywidz o numerze 75/9 o powierzchni 2 052 m2;
- kształt działki regularny prostokąt o wymiarach: szerokość około 30 m, długość około 68,5 m;
- ukształtowanie działki płaska z lekkim spadkiem od strony drogi;
- media: prąd skrzynka na działce, woda w drodze około 3 m od tyłu działki, w drodze około 55 m od przodu działki i kanalizacja - do wykonania zbiornik bezodpływowy;
- dostęp do drogi publicznej ul. (...)

Agent

Rafał Kłosinski

503 625...

503 625 509

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Rafał Kłosinski

503 625...

503 625 509

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Rafał Kłosinski